Videopožičovňa

Pozerajte to, čo vás baví. Kedykoľvek budete chcieť.
Objednajte si našu Videopožičovňu.

Ideálna voľba pre náročných

Už nemusíte bezcieľne blúdiť televíznymi kanálmi. S Videopožičovňou si sami vyberáte, čo budete sledovať. Navyše, nájdete tu aj filmy v HD kvalite.

Žiadne obmedzenia v počte filmov

Sledujte filmy od rána až do večera. Požičať si môžete akékoľvek množstvo filmov, pričom mesačný poplatok ostáva zakaždým rovnaký.

Ako to funguje?

Videopožičovňu si teraz môžete objednať za mesačný poplatok 2 € ako doplnkovú službu k akémukoľvek SUPER TV balíku. Na túto službu sa nevzťahuje žiadna viazanosť a jej užívanie môžete kedykoľvek zrušiť.

Každý si nájde niečo pre seba

Videopožičovňa svojou ponukou osloví naozaj každého. Aktuálne obsahuje viac ako 500 filmov a jej obsah sa každý mesiac aktualizuje. Filmy sú zoradené do kategórií a na svoje si prídu fanúšikovia každého žánru.*

Vo Videopožičovni nájdete filmy zo svetovej aj európskej kinematografie. Nachádzajú sa tu novinky, ale tiež rokmi overené a obľúbené filmové klasiky, ktoré si isto radi pozriete znovu.

Väčšina filmov vo Videopožičovni je so slovenským alebo českým dabingom, prípadne v originálnom znení so slovenskými alebo českými titulkami.

 

* Služba Videopožičovňa sa nevzťahuje na ponuku Filmov pre dospelých. Filmy z tejto kategórie nie sú súčasťou Videopožičovne a sú spoplatňované osobitnou sadzbou.

Nezáväzné objednanie služby Videopožičovňa

Ak máte o službu Videopožičovňa záujem, vyplňte vaše meno a telefónne číslo vo formulári napravo a naše Zákaznícke centrum sa vám čoskoro ozve.Ak by ste s Videopožičovňou alebo čímkoľvek iným potrebovali pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť. Kontaktovať nás môžete na čísle 02/20 20 20 20 alebo e-mailom na info@e-net.sk